NewGen
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Aplicatie NewGen08

In jos

Aplicatie NewGen08 Empty Aplicatie NewGen08

Mesaj  Irina Lun 14 Iun 2010 - 3:20

Nume: Irina (username darkestfear)

Jucator ID:

Populatie: 318

Locatie: NE, coordonate: (80|35)

Cine poate recomanda pentru tine: JHN

De cat timp joci Travian: ~ 1 an

Ai jucat si alte servere? Daca da cu ce nume, in ce alianta si cat timp: Da, pe majoritatea cu username-ul darkestfear, doar la inceput am folosit
username-ul darkdream92, am jucat pe toata perioada serverelor, de cand am prins inregistrarea in orice caz, pana la sfarsit, pana acum am prins
doar serverul 4 tocmai incheiat, cu alianta Bushido (runda precedenta celei actuale) - am castigat serverul cu ei, de asemenea serverul 6 cu alianta
BOOM (un wing al aliantei Q.E.D.). Ca servere ce inca merg, joc pe ro7, ro3, ro2 si ro5, desigur. Joc si pe .com pe s10, s8, s6, s5, s3, s2, s1.

Ai facut parte din alta alianta pe acest server? Daca da care era / este aceea: T-K-K, cea prezenta

Care au fost / sunt motivele pentru care ai parasit / vrei sa parasesti alianta / aliantele: Din dorinta de a nu risca sa raman intr-o
alianta care risca sa fie inactiva (considerand mai ales faptul ca aceasta nu mai are decat 2 alti membri in afara de mine) sau doar de a face parte dintr-o alianta mai mare, mai puternica, mai activa.

Cat de des intri pe Travian: Zilnic, de cel putin 2 ori pe zi

Cine sunt sitterii tai (numele lor in joc): JHN

Care sunt telurile tale pentru sfarsitul serverului: Daca este posibil, sa fac parte dintr-o echipa (alianta) cu care sa castig serverul - si asta
mai ales pentru ca stiu ca sunt capabila de un joc mai mult decat decent, si pot ajuta foarte mult.

Ce strategie ai folosit pana acum / Ce stil de joc ai: Joc atat defensiv cat si ofensiv, fara sa pun pret mai mare pe atacuri si raiduri mai mult ca
pe dezvoltare, desi in ultimele 3 luni am inceput sa prind gustul atacurilor din ce in ce mai mult.

Spune-ne ceva despre tine (varsta, localitate, diverse): Am 17 ani, sunt din Brasov si activitatile mele preferate sunt sa ascult muzica, sa fac muzica
din cand in cand, sa ies cu prietenii, sa joc Travian, sa citesc romane care dau spre horror, sa scriu, sa fotografiez natura si diverse evenimente etc.
Si sunt o persoana foarte optimista si plina de viata.

Ai avut vreodata relatii cu jucatori din NewGen? Cu cine si ce fel: Pana acum nu am avut tangente cu jucatori din NewGen in afara faptului ca au existat unii care m-au atacat pentru resurse - fapt pentru care nu ii condamn, desigur.

Ce relatii ai cu vecinii tai / Eventuale probleme, conflicte personale cu ei: Nu am conflicte cu nimeni momentan; cat despre vecini, nu am avut ocazia
sa ii cunosc prea bine; mai existau situatii cand organizam schimburi de resurse, dar asta e cam tot.

Catre care din aliantele NewGen te-ai orientat: Catre cea mai apropiata de zona satului meu, NewGen08 (am cercetat pe harta aliantele din care fac parte jucatorii ce-mi sunt vecini)

Daca esti de acord sa pui loctiitor pe unul din liderii NewGen pentru a se uita asupra contului tau inainte de a intra: Da, desigur. Nu gasesc nicio
problema in legatura cu aceasta propunere.

Irina
Vizitator


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum