NewGen
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

intrare in ally NewGen08

2 participanți

In jos

intrare in ally NewGen08 Empty intrare in ally NewGen08

Mesaj  iuliansn Mier 12 Mai 2010 - 3:15

Nume:iuliansniper

Jucator ID: 12877

Populatie:230

Locatie (SE/NE/NW/SW) si coordonate: NE

Cine poate recomanda pentru tine:-

De cat timp joci Travian:un an si cateva luni

Ai jucat si alte servere? Daca da cu ce nume, in ce alianta si cat timp: s3, k&k, aproximativ 9 luni. dupa care din anumite motive nu am mai putut juca si am dat contul la un coleg de ally

Ai facut parte din alta alianta pe acest server? Daca da care era / este aceea:SFERA_2

Care au fost / sunt motivele pentru care ai parasit / vrei sa parasesti alianta / aliantele: vreau sa fiu intr-o ally care lupta pentru ceva. nu in una care nu are nici un obiectiv clar

Cat de des intri pe Travian:3-4 ori / zi

Cine sunt sitteri tai (numele lor in joc): Jimano, v-a posta si el cat de curand pentru aderare

Care sunt telurile tale pentru sfarsitul serverului: sa particip cat mai mult la construirea WW

Ce strategie ai folosit pana acum / Ce stil de joc ai:ofensiv

Spune-ne ceva despre tine (varsta, localitate, diverse): 25, Iasi

Ai avut vreodata relatii cu jucatori din NewGen? Cu cine si ce fel: nu

Ce relatii ai cu vecinii tai / Eventuale probleme, conflicte personale cu ei: cristenic mai trimite atacuri din cand in cand. am vorbit cu el si nu are nimic impotriva intrarii mele in ally.

Catre care din aliantele NewGen te-ai orientat: NewGen08

Daca esti de acord sa pui loctiitor pe unul din liderii NewGen pentru a se uita asupra contului tau inainte de a intra: da.

iuliansn
Vizitator


Sus In jos

intrare in ally NewGen08 Empty Re: intrare in ally NewGen08

Mesaj  clever Mier 12 Mai 2010 - 6:21

salutare,

tinand cont ca a inceput server-ul cu o luna mai tarziu fata de multi altii, reiese ca e un cont destul de activ pt a fi primit.Acum asteapta un raspuns de la alianta pt care ai optat, iar daca nu mai e loc in ´08 e posibil sa-ti gasesc loc in ´99, pt. asta sa treci contul "clever" sitter sa vad exact cum stai, dar numai dupa ce vb. cu cei din alianta pt care ai optat.

spor,
clever
clever
Soldat

Mesaje : 16
Data de inscriere : 09/04/2010

Sus In jos

intrare in ally NewGen08 Empty Re: intrare in ally NewGen08

Mesaj  djtorre Mier 12 Mai 2010 - 21:18

Aplicatie Acceptata
djtorre
djtorre
Tilicar

Mesaje : 5
Data de inscriere : 07/04/2010

Sus In jos

intrare in ally NewGen08 Empty Re: intrare in ally NewGen08

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum