NewGen
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Invitatie alianta

3 participanți

In jos

Invitatie alianta Empty Invitatie alianta

Mesaj  tataye Lun 26 Apr 2010 - 17:09

Populatie: 61

Locatie (SE/NE/NW/SW) si coordonate: (85|82)

Cine poate recomanda pentru tine: nimeni

De cat timp joci Travian: Am jucat acum 3 ani mult timp pe mai multe servere, acum am revenit Smile

Ai jucat si alte servere? Daca da cu ce nume, in ce alianta si cat timp: nu am mai jucat de acum 3 aqni pe nici un server, dar o sa incep pe s1 cand o sa ii dea restart
Ai facut parte din alta alianta pe acest server? Daca da care era / este aceea: Nu am facut parte

Care au fost / sunt motivele pentru care ai parasit / vrei sa parasesti alianta / aliantele: -

Cat de des intri pe Travian: stau destul de mult, munca de birou...

Cine sunt sitteri tai (numele lor in joc): nu am sitteri

Care sunt telurile tale pentru sfarsitul serverului: sa fac parte din aliata care va castiga.

Ce strategie ai folosit pana acum / Ce stil de joc ai:pana acum am jucat ofensiv cu romanii numai cu romanii am jucat, dar am zis sa incerc sa fiu de data asta defensiv, sper sa nu ma ia valul si sa devin ofensiv din nou Very Happy pt ca-mi place sa fac praf in calea mea Razz

Spune-ne ceva despre tine (varsta, localitate, diverse): 23, buc, lucrez intr-o firma de publicitate, deci cam frec menta Smile
Ai avut vreodata relatii cu jucatori din NewGen? Cu cine si ce fel: nu,nici un fel

Ce relatii ai cu vecinii tai / Eventuale probleme, conflicte personale cu ei: nu am conflict cu nimeni deocamdata, probabil cand o sa incep sa atac pt resurse o sa intervvina ceva prob...probabil...

Catre care din aliantele NewGen te-ai orientat: din cate am vazut prin jurul meu NewGen26 ar fi...am un user langa mine, deci ar trebui sa fie ok...

Daca esti de acord sa pui loctiitor pe unul din liderii NewGen pentru a se uita asupra contului tau inainte de a intra: oricand fara nici o problema

tataye
Vizitator


Sus In jos

Invitatie alianta Empty update invitatie

Mesaj  tataye Lun 26 Apr 2010 - 17:13

daca cumva sunt mai multi useri pe langa mine din alta aripa a aliantei si cumva eu nu am dat de ei nu este obligatoriu sa fiu in newgen26, nu tin neaparat. daca imi dati alta posibilitate de ce nu... cu cat mai multi si mai apropiati din aceeasi aripa cu atat mai mult ne ajutam...

ms

BestRegards, Tataye

tataye
Vizitator


Sus In jos

Invitatie alianta Empty Re: Invitatie alianta

Mesaj  ReSpEkT Lun 26 Apr 2010 - 19:45

NewGen26 sunt o alianta de ferme,nu "sunt de-ai nostri"

ReSpEkT
Tilicar

Mesaje : 6
Data de inscriere : 08/04/2010

Sus In jos

Invitatie alianta Empty Re: Invitatie alianta

Mesaj  tataye Lun 26 Apr 2010 - 21:55

am luat legatura cu liderul aliantei newgen26, Goofy, mi-a spus sa postez cererea aici...acum voi imi spuneti ca "nu sunt de-ai vostrii". poate nu am inteles eu bine, imi explici mai exact? te rog...

tataye
Vizitator


Sus In jos

Invitatie alianta Empty Re: Invitatie alianta

Mesaj  clever Lun 26 Apr 2010 - 23:52

E simplu, sunt mai multe aliante cel putin in cadran care s-au autodenumit newgenXX, din motive lesne de inteles, dar fara a avea acordul sau creditul liderilor NewGen. Trebuie sa te uiti si cu cine are confederatie alianta respectiva, daca sunt o alianta NewGen se poate observa usor, ca nu exista un amalgam de aliante in confederatie, ca in cazul aliantei newgen26, de care personal nu stiu nimic.
clever
clever
Soldat

Mesaje : 16
Data de inscriere : 09/04/2010

Sus In jos

Invitatie alianta Empty Re: Invitatie alianta

Mesaj  tataye Mier 28 Apr 2010 - 3:08

am inteles. pot prmi o invitatie de la o alianta apropiata mie? am langa mine newgen 21, sau alta aripa din apropierea mea. sunt cam mic acum dar cresc repede pt ca ma tin de treaba...
da-mi un raspuns te rog.
ms

tataye
Vizitator


Sus In jos

Invitatie alianta Empty Re: Invitatie alianta

Mesaj  clever Mier 28 Apr 2010 - 16:23

Cum nu poate recomanda nimeni pt. tine, momentan ar fi bine sa te mai dezvolti,esti abia de 8 zile inscris, vad activitate pe cont in fiecare zi(bila alba) si e posibil sa fi un jucator foarte activ, dar daca esti activ sau nu timpul o va confirma, practic asta si cautam... conturi cu jucatori cat mai activi, pt. jocul in echipa.

21.04 22.04 23.04 24.04 25.04 26.04 27.04
.:: Babu ::. (85|82) 34 +18 41 +7 49 +8 54 +5 60 +6 64 +4 66 +2
Total 34 +18 41 +7 49 +8 54 +5 60 +6 64 +4 66 +2
clever
clever
Soldat

Mesaje : 16
Data de inscriere : 09/04/2010

Sus In jos

Invitatie alianta Empty Re: Invitatie alianta

Mesaj  tataye Joi 29 Apr 2010 - 23:11

Nu cunosc pe nimeni pe s5...din cauza asta nu are cine sa ma recomande....
Deocamdata ma dezvolt un pic mai greu am niste atacuri din newgen21 de la jabba si george87, nu stiu dc ma ataca si ce vor sa obtina de la mine, resurse nu iau, deci...am vorbit cu jabba si a spus ca o sa rezolve prob pt ca de pe satul de unde sunt atacat nu se ocupa el, ci coplayerul lui...
imi facusem si niste unitati de legionari, dar au murit de cand cu atacurile...
sper sa se potoleasca in curand si sa ma dezvolt in voie...

tataye
Vizitator


Sus In jos

Invitatie alianta Empty Re: Invitatie alianta

Mesaj  tataye Mier 5 Mai 2010 - 18:56

Crezi ca as putea primi invitatie?

tataye
Vizitator


Sus In jos

Invitatie alianta Empty Re: Invitatie alianta

Mesaj  tataye Vin 7 Mai 2010 - 18:56

Te rog da-mi un raspuns...poti sa-mi trimiti invitatie???

tataye
Vizitator


Sus In jos

Invitatie alianta Empty Re: Invitatie alianta

Mesaj  andain Vin 7 Mai 2010 - 19:27

Inca ai pop sub 150....revii cu un post atunci knd ajungi cu populatia la 150 asta dak vei mai fi interesat.
andain
andain
Soldat

Mesaje : 16
Data de inscriere : 09/04/2010
Localizare : Iasi

http://www.google.ro

Sus In jos

Invitatie alianta Empty Re: Invitatie alianta

Mesaj  tataye Mier 12 Mai 2010 - 20:19

Am populatia 148, am si eu nevoie de o alianta serioasa, daca se poate sa-mi trimiteti invitatie...
Nu pot sa ma dezvolt cu atatea atacuri... totusi nu mi s-au furat resurse mai deloc...
PLS invitatie...
Multumesc...

tataye
Vizitator


Sus In jos

Invitatie alianta Empty Re: Invitatie alianta

Mesaj  clever Mier 12 Mai 2010 - 23:10

salut,

daca esti activ si nu pierzi resurse e ok, trebuie sa-ti raspunda cineva din zona si sa-ti verifice contul, eu nu am camarazi in zona ta si e mai greu....

spor,
clever
clever
Soldat

Mesaje : 16
Data de inscriere : 09/04/2010

Sus In jos

Invitatie alianta Empty Re: Invitatie alianta

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum