NewGen
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

cerere de "aderare" in alianta NewGen

In jos

cerere de "aderare" in alianta NewGen Empty cerere de "aderare" in alianta NewGen

Mesaj  badboy. Mier 23 Iun 2010 - 4:54

Nume: bogdan

Jucator ID:
(este link-ul care iti apare cand dai pe Profil, XXXX fiind ID-ul tau)


Populatie: 398

Locatie (SE/NE/NW/SW) si coordonate: x 22 / y 71

Cine poate recomanda pentru tine: BRISTENA intrebati de " escobar " de pe primul servar al travianului .ro

De cat timp joci Travian: joc de 6 luni in prezent dupa o pauza de 2 ani

Ai jucat si alte servere? Daca da cu ce nume, in ce alianta si cat timp: serv. : 1 , 4 ,5 , 7 esco , escobar , esko , badboy

Ai facut parte din alta alianta pe acest server? Daca da care era / este aceea: sincer nici nu mai stiu cum se numea si nu cred ca mai exista , in prezent fac parte din alianta WOW dar nu mi se pare ca ar fi cine stie ce pentru ca nu exista organizare

Care au fost / sunt motivele pentru care ai parasit / vrei sa parasesti alianta / aliantele: vreau sa fac parte dintr-o alianta cu o organizare bine pusa la punct chiar daca alianta nu este la fel de puternica ca altele , vreau o stasfactie pentru loialitatea mea " Toti pentru unu si unu pentru toti " acestea au fost si inca sunt cuvinte de inspiratie pentru mine in tot cea ce fac .

Cat de des intri pe Travian: cam de trei ori pe zi , cumulat stau cam 7 ore

Cine sunt sitteri tai (numele lor in joc): nu am

Care sunt telurile tale pentru sfarsitul serverului: sa contribui cat pot si cum pot la MINUNEA LUMII

Ce strategie ai folosit pana acum / Ce stil de joc ai: defensiv pe acest servar

Spune-ne ceva despre tine (varsta, localitate, diverse): 27 ani Bucuresti , casatorit , 1 copil

Ai avut vreodata relatii cu jucatori din NewGen? Cu cine si ce fel: nu

Ce relatii ai cu vecinii tai / Eventuale probleme, conflicte personale cu ei: nimic personal dar se chinuie de ceva timp sa ma " ocupe " pana acum am rezistat dar nu stiu cat mai pot asa si de accea ma gandeam sa intru la voi in alianta ..... evident daca ma acceptati

Catre care din aliantele NewGen te-ai orientat: 99 , 03 , 08 , 22 nu are importanta pentru mine atata timp cat pot fi de folos undeva

Daca esti de acord sa pui loctiitor pe unul din liderii NewGen pentru a se uita asupra contului tau inainte de a intra: DA nu este nici o problema


Va multumesc pentru sansa de a intra in alianta voastra.

Cu respect
badboy for life Cool [right]

badboy.
Vizitator


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum