NewGen
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

vreu sa intru si eu in alianta

2 participanți

In jos

vreu sa intru si eu in alianta Empty vreu sa intru si eu in alianta

Mesaj  jak_19 Sam 22 Mai 2010 - 3:24

ucator ID:

Populatie: 278

Locatie (SE/NE/NW/SW) si coordonate:

Cine poate recomanda pentru tine: pogho

De cat timp joci Travian: 5 ani

Ai jucat si alte servere? Daca da cu ce nume, in ce alianta si cat timp:jack , jak , jak_19 , anyella...ares , athena , whide , columna , NR ,

Ai facut parte din alta alianta pe acest server? Daca da care era / este aceea: bad boys ( fac parte momentan)

Care au fost / sunt motivele pentru care ai parasit / vrei sa parasesti alianta / aliantele: nu se joaca travian in al asta , nu este cooperare , si e in curs de destramare

Cat de des intri pe Travian: de 3-4 ori pe zi seara cel mai mult

Cine sunt sitteri tai (numele lor in joc):nu mai am pt ca au parasit alianta , a fost pogho

Care sunt telurile tale pentru sfarsitul serverului:o sa am o mare armata deffensiva care va trebui pt ww

Ce strategie ai folosit pana acum / Ce stil de joc ai: servarul asta am ales sa joc defensiv ca am mai putin timp liber momentan

Spune-ne ceva despre tine (varsta, localitate, diverse): 30 ani , pitesti ( acum spania)

Ai avut vreodata relatii cu jucatori din NewGen? Cu cine si ce fel: nu cred

Ce relatii ai cu vecinii tai / Eventuale probleme, conflicte personale cu ei: nu am conflicte

Catre care din aliantele NewGen te-ai orientat:

Daca esti de acord sa pui loctiitor pe unul din liderii NewGen pentru a se uita asupra contului tau inainte de a intra: ok

jak_19
Vizitator


Sus In jos

vreu sa intru si eu in alianta Empty Re: vreu sa intru si eu in alianta

Mesaj  djtorre Mar 25 Mai 2010 - 2:47

Nu ai specificat in ce Newgen vrei sa intri..
djtorre
djtorre
Tilicar

Mesaje : 5
Data de inscriere : 07/04/2010

Sus In jos

vreu sa intru si eu in alianta Empty Re: vreu sa intru si eu in alianta

Mesaj  jak_19 Mier 26 Mai 2010 - 2:29

IN NEWGEN 23
DAR SE OPUNE frostking , are mai multe sate si are intaietate , zice ca sunt ferma lui ....
asa vede el o ferma :
Subiect: abyss atacă pe segovia
trimis: pe 24.05.10 la 15:38:19 Ora
Atacator frostking din satul abyss
Măciucar Lăncier Executor Spion Paladin Cavaler teuton Berbec Catapultă Căpetenie Colonist
Trupe 2 0 26 0 0 1 0 0 0 0
Victime 2 0 26 0 0 1 0 0 0 0
Captură
uite ce ferma sunt , nu cred ca ar trebui sa se ia in consideratie , doar ca are sate mai multe , eu cred ca stilul conteaza si spiritul de echipa , din experienta iti zic ca mai mult ajuta un player mic alianta decat unul ca el....dar ma rog , fiecare cu principiile sale

de fapt e un orgoliu prostesc al lui...

jak_19
Vizitator


Sus In jos

vreu sa intru si eu in alianta Empty Re: vreu sa intru si eu in alianta

Mesaj  friends Vin 28 Mai 2010 - 3:51

jak_19 a scris:IN NEWGEN 23
DAR SE OPUNE frostking , are mai multe sate si are intaietate , zice ca sunt ferma lui ....
asa vede el o ferma :
Subiect: abyss atacă pe segovia
trimis: pe 24.05.10 la 15:38:19 Ora
Atacator frostking din satul abyss
Măciucar Lăncier Executor Spion Paladin Cavaler teuton Berbec Catapultă Căpetenie Colonist
Trupe 2 0 26 0 0 1 0 0 0 0
Victime 2 0 26 0 0 1 0 0 0 0
Captură
uite ce ferma sunt , nu cred ca ar trebui sa se ia in consideratie , doar ca are sate mai multe , eu cred ca stilul conteaza si spiritul de echipa , din experienta iti zic ca mai mult ajuta un player mic alianta decat unul ca el....dar ma rog , fiecare cu principiile sale

de fapt e un orgoliu prostesc al lui...

aici nu e vb cat ajuta x si cat ajuta y pt ca nu te poti compara c el la trupe parerea mea
si cum ai nevoie de aprobarea lui pt a intra cred ca trebuie sa ai dovedesti ca nu esti o ferma si ca poti ajuta alianta
asa ca incearca sa te pui bn cu el
friends
friends
Tilicar

Mesaje : 4
Data de inscriere : 08/04/2010

Sus In jos

vreu sa intru si eu in alianta Empty Re: vreu sa intru si eu in alianta

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum