NewGen
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

prieteni sau dusmani?:)

2 participanți

In jos

prieteni sau dusmani?:) Empty prieteni sau dusmani?:)

Mesaj  Charma Vin 7 Mai 2010 - 18:57

In primul rand felicitari pentru aceasta idee de recrutare. In al doilea rand doresc sa stiu daca ma incadrez cerintelor..pana una alta incerc sa ma ridic la cele 150 puncte .

Nume: Charma

Jucator ID:

Populatie:80 (in crestere) Very Happy

Locatie (SE/NE/NW/SW) si coordonate: NE 125|8

Cine poate recomanda pentru tine:nu stiu..poate jucatori care ma cunosc dupa istoricul meu ca jucatoare.

De cat timp joci Travian: de la inceputul serverelor travian romanesti cu mici pauze.

Ai jucat si alte servere? Daca da cu ce nume, in ce alianta si cat timp: joc in general servere speed, cu nick Charma, SangreeLaa chiar si pe speed.com., aliante: farmers, FP(coplayer), FRBH, primul S3 dar nu mai retin alianta.

Ai facut parte din alta alianta pe acest server? Daca da care era / este aceea:nu

Care au fost / sunt motivele pentru care ai parasit / vrei sa parasesti alianta / aliantele:-

Cat de des intri pe Travian:intre orele 9-17 frecvent de la munca iar in rest arar de acasa.

Cine sunt sitteri tai (numele lor in joc):nu am

Care sunt telurile tale pentru sfarsitul serverului:prieteni noi, experienta si un joc placut unit.

Ce strategie ai folosit pana acum / Ce stil de joc ai: ofensiv

Spune-ne ceva despre tine (varsta, localitate, diverse):neah..pas parol:P

Ai avut vreodata relatii cu jucatori din NewGen? Cu cine si ce fel: relatii am doar cu sotul meu Smile nu va faceti iluzii:)).
Daca va referiti la comunicare in jocul travian.. am incercat sa-l tachinez pe virus dar nu m-a bagat in seama

Ce relatii ai cu vecinii tai / Eventuale probleme, conflicte personale cu ei: uzuale..ca la inceput de server..fara conflicte sau probleme personale.

Catre care din aliantele NewGen te-ai orientat: cele mai bune binenteles.

Daca esti de acord sa pui loctiitor pe unul din liderii NewGen pentru a se uita asupra contului tau inainte de a intra:de parca ar putea gasi ceva:))..ca doar si daca as fi spion as sterge rapoarte sau mesaje..
in fine..nu e cazul sa va ingrijorati..nu am nimic de ascuns.

Charma
Vizitator


Sus In jos

prieteni sau dusmani?:) Empty Re: prieteni sau dusmani?:)

Mesaj  andain Vin 7 Mai 2010 - 19:31

Populatie sub 150, te rog sa revii cu un nou post knd o sa ajungi cu pop la 150, asta in caz k vei mai fi interesata.
O zi buna si sa auzim de bine!
andain
andain
Soldat

Mesaje : 16
Data de inscriere : 09/04/2010
Localizare : Iasi

http://www.google.ro

Sus In jos

prieteni sau dusmani?:) Empty Re: prieteni sau dusmani?:)

Mesaj  Charma Vin 7 Mai 2010 - 20:29

am scris clar ca urmeaza sa ridic cele 150 puncte ale satului..si nu am cerut nimic acum..
alt post nu mai pun ca mi-e lene..dar o sa va anunt tot aici cand e cazul. (Razz am mai vazut si altii cu 90-130 puncte care au postat)

Charma
Vizitator


Sus In jos

prieteni sau dusmani?:) Empty aderare Newgen29

Mesaj  charma Mar 11 Mai 2010 - 18:48

am 104 puncte si sunt in crestere:P..am vazut ca s-au acceptat si jucatori cu populatie sub 100..
eu cand primesc un raspuns?
Optez pentru alianta Newgen29 deoarece cred ca am in zona jucatori din aceasta alianta..
oricum doresc o alianta ofensiva.

charma
Vizitator


Sus In jos

prieteni sau dusmani?:) Empty Re: prieteni sau dusmani?:)

Mesaj  Demonu2099 Joi 13 Mai 2010 - 17:22

se accepta jucatori sub limita de populatie daca au pe langa ei jucatori din aliantele newgen care pot sa ii recomande sau care au jucat servere trecute cu jucatori din newgen care pot sa ii recomande.

Demonu2099
Tilicar

Mesaje : 5
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 38

Sus In jos

prieteni sau dusmani?:) Empty revin cu cererea

Mesaj  charma Mier 19 Mai 2010 - 0:40

am 150 de puncte la populatie si solicit intrarea in aliantele Newgen. de preferat newgen44, newgen69 sau newgen00 unde am si vecini.
Mentionez inca odata ca sunt jucatoare cu experienta si joc ofensiv.

charma
Vizitator


Sus In jos

prieteni sau dusmani?:) Empty Re: prieteni sau dusmani?:)

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum