NewGen
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Invitatie in alianta :)

In jos

Invitatie in alianta :) Empty Invitatie in alianta :)

Mesaj  pogho Lun 14 Iun 2010 - 4:27

Locatie (SE/NE/NW/SW) si coordonate: (94|62)


Cine poate recomanda pentru tine: deocamdata nimeni

De cat timp joci Travian: aproape 1 an

Ai jucat si alte servere? Daca da cu ce nume, in ce alianta si cat timp:da,pe com1,ro1,rox (folosind acelasi id)-de mentionat ca nici unul dintre ele nu s-a terminat.

Ai facut parte din alta alianta pe acest server? Daca da care era / este aceea: ROCK Z

Care au fost / sunt motivele pentru care ai parasit / vrei sa parasesti alianta / aliantele: motivul este simplu:m-am implicat si am ajutat multi membrii ai aliantei(in limita posibilitatilor),in schimb cand le-am cerut ajutorul au refuzat sa ma ajute(motivul=>sunt prea departe de ei)

Cat de des intri pe Travian: zilnic(de 3-4 ori)

Cine sunt sitteri tai (numele lor in joc):dcn

Care sunt telurile tale pentru sfarsitul serverului:sa fac parte dintr-o alianta puternica,in care a existe spiritul de colegialitate.(si logic sa castig alaturi de ei)

Ce strategie ai folosit pana acum / Ce stil de joc ai: deffence

Spune-ne ceva despre tine (varsta, localitate, diverse):Irina,22 ani din Craiova,imi petrec zilele pe la medicina Smile

Ai avut vreodata relatii cu jucatori din NewGen? Cu cine si ce fel:da,cu mai multi..chiar si acum cu LG&CO si charta.

Ce relatii ai cu vecinii tai / Eventuale probleme, conflicte personale cu ei:nimic personal,raiduri ca in orice joc de razboi Smile

Catre care din aliantele NewGen te-ai orientat:NewGen08,NewGen22 sau NewGen00

Daca esti de acord sa pui loctiitor pe unul din liderii NewGen pentru a se uita asupra contului tau inainte de a intra: sigur,mi se pare normal sa stiti pe cine primiti in alianta Smile

pogho
Vizitator


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum