NewGen
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

aderare newgen29

In jos

aderare newgen29 Empty aderare newgen29

Mesaj  nashu29 Lun 10 Mai 2010 - 18:30

Nume:IO_S

Jucator ID:

Populatie:250

Locatie (SE/NE/NW/SW) si coordonate:53 68 CRED CA NE

Cine poate recomanda pentru tine:KING ARCADE (newgen29) , Om3gA (newgen21)

De cat timp joci Travian:3 luni

Ai jucat si alte servere? Daca da cu ce nume, in ce alianta si cat timp:acum joc pe .con server 3 si de 3 zile am intrat pe server 1 .ro

Ai facut parte din alta alianta pe acest server? Daca da care era / este aceea: sfera7

Care au fost / sunt motivele pentru care ai parasit / vrei sa parasesti alianta / aliantele: nu aveau nici un viitor , totul era haotic iar conducatorii aliantei neorganizati

Cat de des intri pe Travian: cat sunt acasa intru minim 10 ore (cand am timp liber chiar 15-20) . momentan pentru 2-3 saptamani intru mai rar un pic ptr ca sunt plecat de acasa putin inseamna 1-2 ore dimineata si 4-6 ore seara

Cine sunt sitteri tai (numele lor in joc): baterica

Care sunt telurile tale pentru sfarsitul serverului:vreau sa ajung cat mai sus posibil , dar in acelasi timp vreau sa ajut cat pot alianta (asta ptr ca tot este un joc de echipa)

Ce strategie ai folosit pana acum / Ce stil de joc ai:joc foarte bine si atac si aparare . am avut pc stricat o perioada si nu m-am putut axa pe atac pt ca nu mai puteam intra suficient . momentan merg pe dezvoltare si aparare cat pot sa nu pierd deloc resurse

Spune-ne ceva despre tine (varsta, localitate, diverse):32 constanta

Ai avut vreodata relatii cu jucatori din NewGen? Cu cine si ce fel:pana acum numai de bine .

Ce relatii ai cu vecinii tai / Eventuale probleme, conflicte personale cu ei:fara probleme cu vecinii . am un pna personal cu king arcade de la newgen29 de la inceputul jocului . am ramas in spate fata de el din cauza pc-ului

Catre care din aliantele NewGen te-ai orientat: newgen29 daca nu in orice alianta din confederatie

Daca esti de acord sa pui loctiitor pe unul din liderii NewGen pentru a se uita asupra contului tau inainte de a intra:.sunt de acord sa pun sitter unul din lideri . l-am avut o perioada pe Om3gA de la newgen21 pe cand juca cu Iiury

chiar daca nu primesc aviz favorabil va urez succes si sa auzim numai de bine

nashu29
Vizitator


Sus In jos

aderare newgen29 Empty NewgGen29

Mesaj  King Lun 10 Mai 2010 - 20:03

Salutari. Eu am fost cu el intr-o alianta si s-a comportat onorabil. Acum am si un PNA. Eu il recomand pentru alianta noastra.

King
Vizitator


Sus In jos

aderare newgen29 Empty Re: aderare newgen29

Mesaj  Admin Lun 10 Mai 2010 - 20:57

asteptam sa vedem ce zice si omega
Admin
Admin
Admin

Mesaje : 52
Data de inscriere : 07/04/2010

http://newgeneration-s5.roflforum.net

Sus In jos

aderare newgen29 Empty Re: aderare newgen29

Mesaj  Admin Mar 11 Mai 2010 - 1:00

pune contul ReSpEkT sitter,astept msj pe cont
Admin
Admin
Admin

Mesaje : 52
Data de inscriere : 07/04/2010

http://newgeneration-s5.roflforum.net

Sus In jos

aderare newgen29 Empty Re: aderare newgen29

Mesaj  Admin Mar 11 Mai 2010 - 13:36

Aplicatie acceptata,cere invitatie in NewGen08
Admin
Admin
Admin

Mesaje : 52
Data de inscriere : 07/04/2010

http://newgeneration-s5.roflforum.net

Sus In jos

aderare newgen29 Empty Re: aderare newgen29

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum