NewGen
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

cerere de intrare

In jos

cerere de intrare Empty cerere de intrare

Mesaj  altnume Sam 8 Mai 2010 - 15:36

Nume : healeer

Jucator id
Populatie : 545 ....
Locatie : NE .. 2/46
4/44
Cine poate recomanda pentru tine : nu stiu daca ar fi cineva ... pe svu asta ... poate pe usx.. dar pe ro5 nu (prietenii mei sau lasat ca ocupa prea mult timp )
De cat timp joc travia : aprox 1an...7 luni
Ai jucat si alte servere? Daca da cu ce nume, in ce alianta si cat timp:am jucat rox-u 7 .. nu mult nam avut timp atunci am avut 2 inmormantari ..acum sunt pe ro4 : nume healeer pop ... nu mai stiu exact cautatima .. alianta PHEONIX ..mai joc pe itx nume healeer allianta +EIRE+ ....am mai jucat si roxu-4 .. Mihaiviteazul (park)
Pana acum am facut parte din allianda ROLords ....din pacate anunt un esec total pt lords serverul asta n-au nici o sansa ... de acceea vreau sa ma mut
De ce vreau sa parasesc aceasta alianta in care sunt acum : motivele sunt la catana69 .. stie prea bn
Cat de des intru p travian : 1 data dimineatza la pranz si seara .. asta in mom de criza ..(cel putin o ora pe zi ) .. in rest vreo 5, 6 ore
Sitteri mei sunt : Trailer .. din fericire nu am avut niciodata nevoie de el
Telurile mele pt sfarsit : sa sfarsesc foametea in lume ....(GLUMESC) sa ajut alianta newgen sa castige ... sv ... adik minunea llvl 100 si plus ca vrea sa ajut cu orice dak se poate
Strategie de joc ... hmm defensiv intotdeauna miau placut dacii... deci eu joc 100% defensiv
Ceva despre mine : ma numesc Paulet Bogdan stau in Iasi am 16 ani
Nu prea inteleg ce vreti sa spuneti prin relatii cu un alt jucator ... din new gen .. aja ca pot sa spun ca nu am avut .
M-am orientat spre newgen :21 si 69 ( princ vad ca e mai mult loc aicia ) dar merge sii 03 nu e prob
Da sunt de acord ca un liber sa-mi fie sitter (sper sa gaseasca ce vrea)

altnume
Vizitator


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum