NewGen
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Doresc sa intru la voi in alianta.

In jos

Doresc sa intru la voi in alianta. Empty Doresc sa intru la voi in alianta.

Mesaj  Marcelio Mar 4 Mai 2010 - 3:35

Nume: - Marcelionis

Jucator ID:
(este link-ul care iti apare cand dai pe Profil, XXXX fiind ID-ul tau)

Populatie: 250

Locatie (SE/NE/NW/SW) si coordonate:Nord Vest coordonatele 59 62

Cine poate recomanda pentru tine:

De cat timp joci Travian: de doi ani

Ai jucat si alte servere? Daca da cu ce nume, in ce alianta si cat timp: am mai jucat pe serverul 3 si 4. cu numele Marcelionis. Pe serverul 4 am ucat in GDN 2J. iar pe serverul 3 am jucat in NB (nobila casa) dupa care sa transformat in NB&PHX

Ai facut parte din alta alianta pe acest server? Daca da care era / este aceea: acuma prima data joc pe acest server

Care au fost / sunt motivele pentru care ai parasit / vrei sa parasesti alianta / aliantele: daor atunci cind ma dat afaa cineva din conducere asa nu am parasit aliantele niciodata. daca ma numea tradator le dovedeam ca nui asa.....

Cat de des intri pe Travian: intru in fiecare zi de tri ori pe zi. dimineta si laamiaza cite jumatate de ora. si seara cite vreo 2 3 ore.

Cine sunt sitteri tai (numele lor in joc): acuma la moment sunt metal si safe

Care sunt telurile tale pentru sfarsitul serverului: nu am inteles cuvintul teluri

Ce strategie ai folosit pana acum / Ce stil de joc ai: pe srverul am jucat odata cu rokmanii off. si acuma la moment joc dacii deff. si pe 3 am jucat cu dacii off.

Spune-ne ceva despre tine (varsta, localitate, diverse): am 14 ani sun din Republica Molova ( nu din Romania) imi place sa joc travian.

Ai avut vreodata relatii cu jucatori din NewGen? Cu cine si ce fel: n m avut cac ama pa data c p aest server.

Ce relatii ai cu vecinii tai / Eventuale probleme, conflicte personale cu ei: am realtii foarte bune.

Catre care din aliantele NewGen te-ai orientat: pai daca sa fiu cinstit mam orientat catre NewGen21. dar daca nu voi fi primit acolo as dori sa intru in NewGen 29. caci imprejurul meu sunt doar jucatori din NewGen29. si as dori... dac se poate desigur. sa fie primit cu mine jucatorii (metal, speed freak, safe si dacian) dca se poate desigur. daca ceva ati observat greseli im cer iertare ca tastiera cam rau imi lucreaza. Astet un raspuns prin mesaj in joc. Very Happy Smile Smile
Va Multumesc
Marcel

Daca esti de acord sa pui loctiitor pe unul din liderii NewGen pentru a se uita asupra contului tau inainte de a intra: da sunt deacord

Marcelio
Vizitator


Sus In jos

Doresc sa intru la voi in alianta. Empty Re: Doresc sa intru la voi in alianta.

Mesaj  clever Mar 4 Mai 2010 - 19:40

salut,
"Care sunt telurile tale pentru sfarsitul serverului: nu am inteles cuvintul teluri"

- sub alta forma apropiata ar fi, ce ti-ai propus sa realizezi pe acest server ?
clever
clever
Soldat

Mesaje : 16
Data de inscriere : 09/04/2010

Sus In jos

Doresc sa intru la voi in alianta. Empty RE 2

Mesaj  Marcelio Mier 5 Mai 2010 - 1:42

daca sa fiu cinstit am inceput acest server cu totul si cu totul pentru altceva. pina meam gasit aici prieteni. deci cred ca planurile mele sunt sa intru in alianta NewGen si sai atac pe ce cu care nu vom avea pna sau confederatie. cacai nu ierti nici un ataca nici macar un fake nimic. si la sfirsit sa trimit si eu resurse si intarii pentru a se construi minunea lumii. sper ca NewGenul so construeasca.

Marcelio
Vizitator


Sus In jos

Doresc sa intru la voi in alianta. Empty Re: Doresc sa intru la voi in alianta.

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum